T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Duyurular

Haz

5 yıllık bir lise macerasından başarıyla çıkan genç martılarımızın, bu hafta sonu yapılacak üniversite sınavlarında da başarılı sonuçlar alacağından eminiz. Biliyoruz ki onlar hem ülkemizin hem de dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyacak bilgi ve deneyime sahipler...

Yolunuz açık olsun çocuklar , ailenizin, okulumuzun ve ülkemizin gururusunuz!

Sizleri çok seviyor gönlünüzden geçen hayallere kavuşmanız dileğiyle sınavda  hepinize başarılar diliyoruz.

Haz

Haz

KAL & KALEV & KALİD 
Okulumuz vakif ve mezunlar derneğine 2017 / 2018 Egitim yilinda okulumuza projelerimize ve ögrencilerimize katkilarindan dolayi okulumuz adina tesekkur ederiz.

Haz

Mevcut Okul Aile Birliği üyelerinin istifa etmesi nedeniyle 21 Haziran 2018 perşembe günü saat 11:00´da

Maarif Kültür Merkezinde OAB olağanüstü kurul toplantısı yapılacaktır.

Tüm velilerimiz ve öğretmenlerimiz davetlidir.

May

Değerli Velilerimiz; 31.05.2018 Perşembe günü saat 13.00´te  Maarif Kültür Merkezinde siz sayın veli temsilcilerimiz başta olmak üzere isteyen velilerimizle hem 2017-2018 Eğitim yılında yapılanları hem de 2018-2019 Eğitim yılında yapmayı planladığımız çalışmaların bilgilendirmesini yapmak ve fikir alışverişinde bulunmak için yapmayı planladığımız veli temsilciler toplantımıza bekliyoruz. Saygılarımızla.

Okul İdaresi

May

KALMUN!

YÜKLENİYOR....

May

May

May

May

IELTS OFFICIAL TEST - 2 HAZİRAN

Kadıköy Anadolu Lisesi olarak 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında başlattığımız IELTS-TOEFL programı kapsamında bu seneki programımızın son etapı olan IELTS OFFICIAL TEST´inin , 2 Haziran Cumartesi günü IDP Education IELTS tarafından yapılması planlanmıştır. Official test almak isteyen öğrencilerimizin sayisi 20 ve üzeri olduğu takdirde okulumuz sınavın yapılacağı sinav binasi (avenue)  olacaktır. Bu şekilde öğrencilerimiz official testi kendi okullarında alma imkanı bulacaklardır. Sınavı almak isteyen öğrencilerimizin en geç 17 Mayıs gününe kadar ingilizce öğretmenlerimiz Süreyya Orhan ve Gülçin Yazıcı´ya kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize duyurulur.

Nis

Kurumumuza nakil başvurusunda bulunan öğrencilerin nakil kabul sınavı 30/04/2018 Pazartesi günü yapılacaktır. Sınava girecek öğrencilerin saat 08:45´te okulumuzda hazır bulunması önemle rica olunur. Sınava girecek öğrencilerin yanlarında nüfus cüzdanı bulundurması zorunludur. 

Nis

https://kalecho.com/

 

Tüm bilgileri web sayfasından öğrenebilirsiniz.

Nis

 

TEDxKadıköyAnadoluLisesi

  Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri olarak düzenlediğimiz TEDxKadıköyAnadoluLisesi etkinliğinde, tüm katılımcılara özgün bir fikir etkileşimi yaratmayı amaçlıyoruz. Düşünen, merak eden, üretebilen ve paylaşabilen gençleri 12 Mayıs 2018 tarihinde TEDx etkinliğimizde ağırlayacağız.

 

Münteha Adalı
Belal Abdelhamid
Murat Kansu
Edip Saner
Görgün Taner
Nejla Güvenç
Yılmaz Eneş
Murat Ömür Tuncer

https://www.tedxkadikoyanadolu.com/konu350macilar.html

 

Nis

Okulumuzda IDP tarafından uygulanacak IELTS Pre Test sınavı 5 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00´da yapılacaktır.

Nis