T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Duyurular

Ağu

LGS 2018 ile okulumuzu kazanan öğrencilerimizin aşağıda belirtilen evrakları okul idaresine teslim etmesi gerekmektedir.

Açıklama: Sadece İstanbul dışında ikamet eden öğrencilerimiz yatılılık başvurusu yapabileceklerdir.

Ağu

LGS 2018 sınavında okulumuzu kazanan tüm öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.

Okul kayıt  evrakları aşağıdadır.

Tem

AİLEMİZE YENİ KATILACAK MİNİK MARTILARI TANIMAK VE  BİRBİRLERİYLE TANIŞMALARINI SAĞLAMAK İÇİN 01.08.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ OKULUMUZDA İKİ AYRI SAATTE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILACAKTIR. 

LGS 2018 SONRASI HEDEFLEDİKLERİ OKULUMUZDA OKUMAYA HAK KAZANAN MİNİK MARTILARIMIZI KUTLUYORUZ KAL AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ .

TOPLANTI GÜNÜ VE  SAATİNDE MÜSAİT OLAN VELİ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ  ARAMIZDA GÖRMEKTEN  MUTLULUK DUYACAĞIZ. 

Tem

Nakil Kabul Sınavı 31 Temmuz 2018 salı günü saat 11:00´da başlayacaktır.

 

Tem

Haz

KAL LGS sonuclari aciklandi. Artik hedeflenen okullari tanima vakti! Bu tanitim günlerinin tekrari olmayacak kaçirmamanizi tavsiye ediyoruz.
KALiteli egitimin merkezini merak edenler icin okul idaremiz , rehberlik servisimiz ile tanitim kulübümüzdeki ögrencilerimiz okulumuzu merak eden 8.sinif ögrencilerine ve velilerine 3 gun boyunca okulumuz ve egitim polikamiz hakkinda bilgilendirme yapacak olup ilgilenen ögrenci ve velilerini okulumuza bekleriz...
* (Okulumuzun geçen sene 4. Yerlestirme sonucu taban yuzdelik dilimi 0.92 olup bu tanitima yuzdelik dilimde 1´in altinda yer alan ogrencilerin ve velilerinin katilmasi okulumuzu tanimalari acisindan faydali olacaktir. Tabi ki bu veriler bir onceki seneye ait olup su an bu seneki yerlestirmeyle ilgili hicbir  gecerliligi bulunmamaktadir. Bu yuzden tüm ögrenci ve veliler tanıtım günlerine davetlidir.
Öngörümüz şudur ki tüm evlatlarimizin okullari gezerek okumak istedikleri okullardan  öncelikle beklentilerini  belirlemeleri , hangi okul beklentilerine en uygun cevabi veriyorsa o okulu tespit edip, siralamayi yaparken sadece puani degil bunu da göz önüne almalari genclerin okullarinda okurken mutlu ve basarili olmalarini saglayacaktir.)

Okulumuz tanıtımı, sorularınıza cevaplar ve okulumuzun eğitim politikalari ile ilgili açıklamalarımızı tanitim günlerinde bulabileceksiniz.... Varlik sebebimiz olan ogrencilerimizi okul tanitim günlerimize  bekliyoruz!

* Şehir dışından okulumuzu tercih etmeyi düşünen öğrenci ve velilerinin lütfen okul idaremizden barınma ihtiyacı ve yurt kontenjanı  konusunda tercih döneminde okul idaremizden bilgi almaları rica olunur.

Haz

LGS Yerleştirme Takvimi

 

2018 Yılı Ortaöğretime Geçiş Tercih Ve Yerleştirme Kılavuzu

Ön tanıtım günlerini tamamlayan okulumuz sınav sonuçlarının açıklanması sonrası okul tanıtım günlerimizi gelecek hafta 2-6 Temmuz tarihleri arasında yapacak olup sayfamızdan saatleri duyurulacaktır. Tüm öğrencilerimizin gönüllerinden geçen okullara yerleşmelerini diliyoruz. Kadıköy Anadolu Lisesi yavru martılarını bekliyor... KAL İle KAL´ın... KALiteli Eğitimin Merkezi MAARİF Koleji...

 


Tem

Haz

5 yıllık bir lise macerasından başarıyla çıkan genç martılarımızın, bu hafta sonu yapılacak üniversite sınavlarında da başarılı sonuçlar alacağından eminiz. Biliyoruz ki onlar hem ülkemizin hem de dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyacak bilgi ve deneyime sahipler...

Yolunuz açık olsun çocuklar , ailenizin, okulumuzun ve ülkemizin gururusunuz!

Sizleri çok seviyor gönlünüzden geçen hayallere kavuşmanız dileğiyle sınavda  hepinize başarılar diliyoruz.

Haz

Haz

KAL & KALEV & KALİD 
Okulumuz vakif ve mezunlar derneğine 2017 / 2018 Egitim yilinda okulumuza projelerimize ve ögrencilerimize katkilarindan dolayi okulumuz adina tesekkur ederiz.

Haz

Mevcut Okul Aile Birliği üyelerinin istifa etmesi nedeniyle 21 Haziran 2018 perşembe günü saat 11:00´da

Maarif Kültür Merkezinde OAB olağanüstü kurul toplantısı yapılacaktır.

Tüm velilerimiz ve öğretmenlerimiz davetlidir.

May

Değerli Velilerimiz; 31.05.2018 Perşembe günü saat 13.00´te  Maarif Kültür Merkezinde siz sayın veli temsilcilerimiz başta olmak üzere isteyen velilerimizle hem 2017-2018 Eğitim yılında yapılanları hem de 2018-2019 Eğitim yılında yapmayı planladığımız çalışmaların bilgilendirmesini yapmak ve fikir alışverişinde bulunmak için yapmayı planladığımız veli temsilciler toplantımıza bekliyoruz. Saygılarımızla.

Okul İdaresi

May

KALMUN!

YÜKLENİYOR....

May