T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Duyurular

May

May

May

IELTS OFFICIAL TEST - 2 HAZİRAN

Kadıköy Anadolu Lisesi olarak 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında başlattığımız IELTS-TOEFL programı kapsamında bu seneki programımızın son etapı olan IELTS OFFICIAL TEST´inin , 2 Haziran Cumartesi günü IDP Education IELTS tarafından yapılması planlanmıştır. Official test almak isteyen öğrencilerimizin sayisi 20 ve üzeri olduğu takdirde okulumuz sınavın yapılacağı sinav binasi (avenue)  olacaktır. Bu şekilde öğrencilerimiz official testi kendi okullarında alma imkanı bulacaklardır. Sınavı almak isteyen öğrencilerimizin en geç 17 Mayıs gününe kadar ingilizce öğretmenlerimiz Süreyya Orhan ve Gülçin Yazıcı´ya kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize duyurulur.

Nis

Kurumumuza nakil başvurusunda bulunan öğrencilerin nakil kabul sınavı 30/04/2018 Pazartesi günü yapılacaktır. Sınava girecek öğrencilerin saat 08:45´te okulumuzda hazır bulunması önemle rica olunur. Sınava girecek öğrencilerin yanlarında nüfus cüzdanı bulundurması zorunludur. 

Nis

https://kalecho.com/

 

Tüm bilgileri web sayfasından öğrenebilirsiniz.

Nis

 

TEDxKadıköyAnadoluLisesi

  Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri olarak düzenlediğimiz TEDxKadıköyAnadoluLisesi etkinliğinde, tüm katılımcılara özgün bir fikir etkileşimi yaratmayı amaçlıyoruz. Düşünen, merak eden, üretebilen ve paylaşabilen gençleri 12 Mayıs 2018 tarihinde TEDx etkinliğimizde ağırlayacağız.

 

Münteha Adalı
Belal Abdelhamid
Murat Kansu
Edip Saner
Görgün Taner
Nejla Güvenç
Yılmaz Eneş
Murat Ömür Tuncer

https://www.tedxkadikoyanadolu.com/konu350macilar.html

 

Nis

Okulumuzda IDP tarafından uygulanacak IELTS Pre Test sınavı 5 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00´da yapılacaktır.

Nis

Nis

Nis

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 2018-2019 EĞİTİM YILINDA MEB TARAFINDAN YAYINLANAN KLAVUZDA DA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MERKEZİ SINAVLA 8 SINIF 240 ÖĞRENCİ ALACAK OLUP YATILI (KIZ-ERKEK)  EĞİTİME DEVAM EDECEK OLUP  KAL YURDUNA ÖĞRENCİ ALMAYA DEVAM EDECEKTİR.

OKUL İDARESİ

Nis

"Evrende Bir Nokta: Dünya" temamızla karşınızdayız! Evrende küçücük bir noktadır dünya; insanoğlu ise adeta bir yıldızdır yıldızların arasında. 
Hızla akıp giden zamanda, yolun değil de varılacak noktanın önemli olarak atfedildiği bir koşuşturmacanın içindeyiz. Önemli sandığımız birçok şeyin aslında çok da önemli olmadığı dünyamızda dikkatimizi yola vermek adına hayatlarımızı yavaşlatıyor, odaklanıyor ve edindiğimiz deneyimlerle sadece kendimize değil başka hayatlara da dokunabilmeyi amaçlıyoruz. Evrende küçük bir nokta kalmamak, ışıldayan bir yıldız olabilmek, geceyi daha güçlü aydınlatabilmek için 12 Mayıs´ta sizlerleyiz.

Nis

KAL da liseler icinde en buyuk kan bagisi kampanyamiz icin calismalar devam ediyor. Afislerimiz kadikoy un her yerine asildi. Unutmayin kizilay ile ortak yaptigimiz kan bagisi kampanyamiz 20 nisanda okulumuzda yapilacak olup herkesi bekliyoruz. Kimseye randevu vermeyiniz cunku bir hayat kurtarmak icin bundan daha guzel bir yol olamaz. KAN VER KALPLERDE KAL.

kanbagisikal.com

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pzcru5a3R8Q&feature=youtu.beNis

Nis

http://fizy.org/video/kadikoy_anadolu_lisesi/elvenpath

Nis

Okulumuzda Pimapen grubunun tüm finansmanını sağlayarak yapmış olduğu pimapen maker space atölyesi açılış için hazır ....  Okulumuza ve öğrencilerimize  hayırlı olsun.