T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Duyurular

Nis

Nis

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 2018-2019 EĞİTİM YILINDA MEB TARAFINDAN YAYINLANAN KLAVUZDA DA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MERKEZİ SINAVLA 8 SINIF 240 ÖĞRENCİ ALACAK OLUP YATILI (KIZ-ERKEK)  EĞİTİME DEVAM EDECEK OLUP  KAL YURDUNA ÖĞRENCİ ALMAYA DEVAM EDECEKTİR.

OKUL İDARESİ

Nis

"Evrende Bir Nokta: Dünya" temamızla karşınızdayız! Evrende küçücük bir noktadır dünya; insanoğlu ise adeta bir yıldızdır yıldızların arasında. 
Hızla akıp giden zamanda, yolun değil de varılacak noktanın önemli olarak atfedildiği bir koşuşturmacanın içindeyiz. Önemli sandığımız birçok şeyin aslında çok da önemli olmadığı dünyamızda dikkatimizi yola vermek adına hayatlarımızı yavaşlatıyor, odaklanıyor ve edindiğimiz deneyimlerle sadece kendimize değil başka hayatlara da dokunabilmeyi amaçlıyoruz. Evrende küçük bir nokta kalmamak, ışıldayan bir yıldız olabilmek, geceyi daha güçlü aydınlatabilmek için 12 Mayıs´ta sizlerleyiz.

Nis

KAL da liseler icinde en buyuk kan bagisi kampanyamiz icin calismalar devam ediyor. Afislerimiz kadikoy un her yerine asildi. Unutmayin kizilay ile ortak yaptigimiz kan bagisi kampanyamiz 20 nisanda okulumuzda yapilacak olup herkesi bekliyoruz. Kimseye randevu vermeyiniz cunku bir hayat kurtarmak icin bundan daha guzel bir yol olamaz. KAN VER KALPLERDE KAL.

kanbagisikal.com

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pzcru5a3R8Q&feature=youtu.beNis

Nis

http://fizy.org/video/kadikoy_anadolu_lisesi/elvenpath

Nis

Okulumuzda Pimapen grubunun tüm finansmanını sağlayarak yapmış olduğu pimapen maker space atölyesi açılış için hazır ....  Okulumuza ve öğrencilerimize  hayırlı olsun.

Nis

4 Nisan 2018 Çarşamba günü okulumuzda English Creative Writers yarışmasının final ayağı yapılacaktır . Bu kapsamda finale kalan 7 farklı okuldan öğrenciler belirlenen tema üzerine hikaye yazacaklar ve jürinin belirlediği 3 hikaye ödüllendirilecektir . 1. Ve 2. Ödül olarak tablet 3. Bluetooth headphone hediyesi kazanacaktir. KALiteli egitimin merkezi.

Mrt

Öğrencilerimizden belirtilen konularda ilgili olanların kaçırılmaması gereken bir festival bir yarışma son başvuru tarihi 1 Nisan 2018 ...

Tüm ayrıntılı bilgilere aşağıdaki web adreslerinden ulaşabilirsiniz.  Katılacak tüm öğrencilerimize ve projelere şimdiden başarılar diliyoruz.

http://teknofestistanbul.org/

 

Mrt

Borusan sponsorlugunda gerçekleşecek bir sosyal sorumluluk projesi atölye çalışmaları 25 kişilik ekiplerden oluşacak olup ilk gruptaki 25 öğrenciden 15 i Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşacaktır. Bu yüzden ilgi duyan öğrencilerimizin aşağıdaki adresten başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenci seçimleri organizasyonu yapan kişilerce tespit edilecektir. Etkimliğe katılmak isteyen öğrencilerimizin bu web sitesine girerek katılım formunu doldurmaları gerekiyor.  Okulumuzdan 15 öğrenci belirlenecektir.

http://www.bilimvirusu.com

 

Mrt

KAL kutuphanesinde ders calismak ayricaliktir. Gelecegin Türkiyesinin gençleri  bol bol okusun.

12.sınıflarımız başta olmak üzere tüm öğrencilerimize daha rahat çalışma ortamı sağlamak ve morallerini yüksek tutup sınavlarda okulumuzu başarıyla temsil etmeleri için kütüphanede çay kahve ve kek servisi yapılmaya başlanmıştır.

Mrt

KAL maker atölyesi yapılıyor . Bundan  sonra ki planlama sponsor hızlı şikilde bulunursa  Kal yazilim atolyesi icin cizimler tamam... Hersey hayalle baslar...""😉

Mrt

KAL müzik grubu 10.sinif ogrencilerimiz Okan univetsitesinin yarismasina katildi oylarinizi bekliyoruz. Lutfen herkese ulastirin. Basarilar.

http://www.okanlmy.com/yarismaci-detay/227/khalkedon


Mrt

Mrt