T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

GÖNÜLLÜKAL İZMİR'İN YANINDA..

Kadıköy Anadolu Lisesinin martıları, değerli öğretmenleri ve kıymetli velileri,

* Son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreç ve arkası arkasına yaşanan felaketler sebebiyle hepimiz derin bir üzüntü yaşamaktayız.

*  Karşı karşıya gelinen bu zor durumların, yalnızca birlik ve dayanışma sayesinde üstesinden gelinebileceği inancını paylaşmakta olup "Gördüklerimize ve acılara seyirci kalamayız!.." ilkemizden ödün vermeden İzmir'de yaşanan deprem sonrası açılan yaraları sarmak için bir yardım kampanyası başlattık.

*  Bizler GönüllüKAL olarak bu kampanya sürecinde toplanacak nakdi yardımları; hijyen kiti, kuru gıda, battaniye, dezenfektan ve uyku tulumu gibi depremzedelerin özellikle pandemi sürecinde gereksinim duyduğu temel ihtiyaç ürünlerine dönüştürecek ve bu yardımları en kısa sürede resmi kanallar aracılığıyla afet bölgesine ileteceğiz.

İZMİR' E YARDIM ELİ UZAT, DESTEKLERİNİZ BULSUN HAYAT!

 

Karşı karşıya gelinen bu zor durumların, yalnızca birlik ve dayanışma sayesinde üstesinden gelinebileceği inancını paylaşmakta olup "gördüklerimize ve yaşananlara yardım etmeksizin seyirci kalamayız" odaklı ilkemizden ödün vermeden İzmir'de yaşanan deprem sonrası açılan yaraları sarmak için bir yardım kampanyası başlattık.

(Yardımlarınızı aşağıda belirtilen hesaba "GönüllüKAL İzmir depremi şartlı bağış" notunu düşerek aktarabilirsiniz.)

 nakdi yardımları; hijyen kiti, kuru gıda, battaniye, dezenfektan ve uyku tulumu

21-10-2020

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 02.11.2020 - Güncelleme: 02.11.2020 02:19 - Görüntülenme: 769
  Beğen | 33  kişi beğendi