T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 81 İLDE 83 MİLYON FİDAN DİKME KAMPANYASINA KATILDI.

İDARECİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZ KADIKÖY KAYMAKAMLIĞINI TEMSİLEN BEYKOZ FİDANLIĞINDAYDI.

BÜYÜK BİR COŞKUYLA FİDANLARIMIZI DİKTİK..

FİDAN DİKİMİ İLE İLGİLİ GÖRSELLER AŞAĞIDADIR..

Kas

HER ÇOCUK BİR KAHRAMANDIR..

KAL BİYOLOJİ KULÜBÜ LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN FARKINDALIK OLUŞTURUYOR..

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda lösemi hastalığıyla mücadele eden çocuklara destek olmak ve farkındalık oluşturmak adına çağrıda bulunarak, herkesi #her çocuk kahraman etiketli paylaşımlar yapmaya davet ediyor. KAL Biyoloji kulübünün lösemiye farkındalık.

Tem

MEB BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK 17.07.2020 CUMA GÜNÜ SAAT 16:00'DA PROJEDE BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR..

Biz de öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı gönülden tebrik ediyoruz.

Kas

Beden Eğitimi Öğretmenimiz Şenay Yerlikaya'nın Arzu ve Katkılarıyla Golf Okul Sporları Arasında,

2017-2018 Eğitim öğretim yılında okulumuzda başlatılan golf projesi okulumuzda büyük ilgi gördü. Okul idaresinin desteği beden eğitimi öğretmeni Şenay Yerlikaya'nın azim ve gayretiyle golf sporu okulda ve çevre okullarda yayılmaya başladı. Golf sporunun okul sporları arasına girmesine Kadıköy Anadolu Lisesi öncülük etti. 2017'den beri okulumuzda Golf sporu öğrencilerimizin de büyük ilgisini çekerek sürmektedir. Golf sporunun okul sporları arasına katılmasına büyük katkısı olan öğretmen ve öğrencilerimizle spor faaliyetlerimize destek veren tüm golfseverler kuruluş ve kişilere teşekkür ederiz.

http://www.mebpersonel.com/m/egitim/meb-secmeli-ders-yapti-yogun-ilgi-gordu-h234303.html

Kas

Golf Okul Sporları Arasında

2017-2018 Eğitim öğretim yılında okulumuzda başlatılan golf projesi okulumuzda büyük ilgi gördü. Okul idaresinin desteği beden eğitimi öğretmeni Şenay Yerlikaya'nın azim ve gayretiyle golf sporu okulda ve çevre okullarda yayılmaya başladı. Golf sporunun okul sporları arasına girmesine Okulumuzun öncülük etmesinin haklı gururunu yaşıyoruz. Öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte bu yolculukta bize destek veren tüm golfseverlere teşekkür ederiz.

Ekm

Eyl

Okulumuza yeni atanan müdürümüz Ali Fuat GÜNEY 13/09/2018 tarihinde göreve başladı. Okulumuz ve kendileri için hayırlı uğurlu olmasını temenni eder başarılar dileriz.

Mrt

KAL satranç ekibi satranç ta sayılı kişilerden Kıvanç HAZNEDAROĞLU ile hem söylesi yaptılar hem taktik aldılar. Ödüllü satranc takımımız ile toplam 18 kişi ile aynı anda maç yapan misafirimizin 15 dakika içinde tüm takımları mat etmesi efsaneydi. Demek ki bilgide ve basarı da sınır yok. Gençlerimiz ikinci maçı sabırsızlıkla bekliyorlar . Kıvanç beye verdiği bilgiler bu muthiş performans ve tabi ki bundan sonra satranç takımına verecegi destek için tesekkür ederiz. Bir tesekkürde bu organizasyonda emeği geçen fikret ve senay hocamıza.