T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Kadıköy Anadolu Lisesi

Duyurular

Nis

4 Nisan 2018 Çarşamba günü okulumuzda English Creative Writers yarışmasının final ayağı yapılacaktır . Bu kapsamda finale kalan 7 farklı okuldan öğrenciler belirlenen tema üzerine hikaye yazacaklar ve jürinin belirlediği 3 hikaye ödüllendirilecektir . 1. Ve 2. Ödül olarak tablet 3. Bluetooth headphone hediyesi kazanacaktir. KALiteli egitimin merkezi.

Mrt

Öğrencilerimizden belirtilen konularda ilgili olanların kaçırılmaması gereken bir festival bir yarışma son başvuru tarihi 1 Nisan 2018 ...

Tüm ayrıntılı bilgilere aşağıdaki web adreslerinden ulaşabilirsiniz.  Katılacak tüm öğrencilerimize ve projelere şimdiden başarılar diliyoruz.

http://teknofestistanbul.org/

 

Mrt

Borusan sponsorlugunda gerçekleşecek bir sosyal sorumluluk projesi atölye çalışmaları 25 kişilik ekiplerden oluşacak olup ilk gruptaki 25 öğrenciden 15 i Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşacaktır. Bu yüzden ilgi duyan öğrencilerimizin aşağıdaki adresten başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenci seçimleri organizasyonu yapan kişilerce tespit edilecektir. Etkimliğe katılmak isteyen öğrencilerimizin bu web sitesine girerek katılım formunu doldurmaları gerekiyor.  Okulumuzdan 15 öğrenci belirlenecektir.

http://www.bilimvirusu.com

 

Mrt

KAL kutuphanesinde ders calismak ayricaliktir. Gelecegin Türkiyesinin gençleri  bol bol okusun.

12.sınıflarımız başta olmak üzere tüm öğrencilerimize daha rahat çalışma ortamı sağlamak ve morallerini yüksek tutup sınavlarda okulumuzu başarıyla temsil etmeleri için kütüphanede çay kahve ve kek servisi yapılmaya başlanmıştır.

Mrt

KAL maker atölyesi yapılıyor . Bundan  sonra ki planlama sponsor hızlı şikilde bulunursa  Kal yazilim atolyesi icin cizimler tamam... Hersey hayalle baslar...""😉

Mrt

KAL müzik grubu 10.sinif ogrencilerimiz Okan univetsitesinin yarismasina katildi oylarinizi bekliyoruz. Lutfen herkese ulastirin. Basarilar.

http://www.okanlmy.com/yarismaci-detay/227/khalkedon


Mrt

Mrt

Mrt

Mrt

Mrt

KALiteli Eğitimin Merkezi olabilmek ve Eğitimde FARK yaratabilmek  için FARK yaratan Velilere ihtiyacımız var!

Mrt

Mrt

Mrt

KAL da duyarlılıkta sosyal sorumluluk projeside calışmada bitmez. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz derler... Öğretmenlerimizde öğrencilerimizde hiç durmuyorlar. Bizde sadece gururla onları izliyoruz. KALiteli Eğitimin Merkezi

Mrt